31.08
2018

Pracownicy

Pracownicy:

Małgorzata Halek-Malinowska
Dyrektor ASiP
malgorzata.halek-malinowska@asipprudnik.pl


Dział Administracji i Kadr:

Justyna Ślanda
Kierownik ds. administracji i kadr
j.slanda@asipprudnik.pl

Elżbieta Siembida 
Podinspektor ds. organizacyjnych
e.siembida@asipprudnik.pl

Ryszard Stachura 
Specjalisata ds. organizacyjnych i bhp
r.stachura@asipprudnik.pl


Dział Księgowości:

Magdalena Talaga 
Główna księgowa 
m.talaga@asipprudnik.pl

Jolanta Husak  
Starsza księgowa 
j.husak@asipprudnik.pl

Aneta Ostafin  
Starsza księgowa 
a.ostafin@asipprudnik.pl


Dział Promocji:

Ewelina Gromek  
Kierownik ds. promocji 
e.gromek@asipprudnik.pl

Wojciech Góra  
Inspektor ds. promocji 
w.gora@asipprudnik.pl

 

Inspektor Ochrony Danych
Ewelina Gromek  
e.gromek@asipprudnik.pl

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie