22.04
2022

Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu

W środę 13 kwietnia br., na basenie Kompleksu Sportowego „SÓJKA” odbył się gminno-powiatowy etap zawodów pływackich przeprowadzonych w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody odbywały się pod patronatem Szkolnego Związku Sportowego „Opolskie”.

Z powodu niewystarczającej liczby zawodników nie doszło do rywalizacji sztafet. Udało się jednak przeprowadzić zawody indywidualne. We wszystkich dyscyplinach - style: dowolny, klasyczny, grzbietowy, motylkowy - rywalizowano na dystansie 50 metrów (dwie długości basenu).

Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki.

IGRZYSKA DZIECI – DZIEWCZĘTA (styl dowolny):
1. Łucja Mastalerz (PSP 1 Prudnik)  – 35,71 sek.
2. Joanna Podróżna (ZS Prudnik) – 42,09 sek.
3. Karolina Kruczek (PSP 1 Prudnik) – 42,54 sek.

4. Kalina Dyda (Łąka Prudnicka) – 43,69 sek.
5. Marta Zakowicz (Szybowice) – 44,15 sek.
6. Lena Mulik (Łąka Prudnicka) – 44,36 sek.
7. Zofia Kroczak (Łąka Prudnicka) – 46,75 sek.
8. Karolina Klubowicz (PSP 1 Prudnik) – 51,71 sek.
9. Jessica Tutak (ZS Prudnik) – 54,51 sek.
10. Magdalena Sztorc – 1:04,00 min.

IGRZYSKA DZIECI – DZIEWCZĘTA (styl klasyczny):
1. Marta Zakowicz (Szybowice) – 52,83 sek.
2. Lena Mulik ( Łąka Prudnicka) – 56,09 sek.
3. Marta Włodarczyk (Moszczanka) – 56,16 sek.

4. Karolina Kruczek (PSP 1 Prudnik) – 56,99 sek.
5. Zofia Kroczak (Łąka Prudnicka) – 58,12 sek.
6. Jessica Tutak (ZS Prudnik) – 59,73 sek.
7. Julia Werle (Rudziczka) – 1:07,29 min.
8. Karolina Klubowicz (PSP 1 Prudnik) – 1:09,69 min.

IGRZYSKA DZIECI – DZIEWCZĘTA (styl grzbietowy):
1. Lena Mulik (Łąka Prudnicka) – 42,76 sek.
2. Łucja Mastalerz (PSP 1 Prudnik) – 45,00 sek.
3. Joanna Podróżna (ZS Prudnik) – 49,66 sek.

4. Karolina Dyda (Łąka Prudnicka) – 50,97 sek.
5. Marta Włodarczyk (Moszczanka) – 53,34 sek.
6. Marta Werle (Rudziczka) – 56,78 sek.
7. Magdalena Sztorc (ZS Prudnik) – 1:09,34 min.

IGRZYSKA DZIECI – DZIEWCZĘTA (styl motylkowy):
1. Łucja Mastalerz (PSP 1 Prudnik) – 44,64 sek.
2. Marta Zakowicz (Szybowice) – 47,49 sek.
3. Lena Mulik (Łąka Prudnicka) – 50,12 sek.

4. Joanna Podróżna (ZS Prudnik) – 51,09 sek.
5. Marta Włodarczyk (Moszczanka) – 55,11 sek.

IGRZYSKA DZIECI – CHŁOPCY (styl dowolny):
1. Szymon Sadło (Moszczanka) – 31,29 sek.
2. Jakub Wrzeszcz (ZS Prudnik) – 49,79 sek.
3. Bartłomiej Wiliński (Szybowice) – 51,91 sek.

4. Kacper Kublicki (ZS Prudnik) – 53,76 sek.

IGRZYSKA DZIECI – CHŁOPCY (styl klasyczny):
1. Szymon Sadło (Moszczanka) – 41,44 sek.
2. Mateusz Idzi (PSP 1 Prudnik) – 56,93 sek.
3. Bartłomiej Wiliński (szybowice) – 1:03,51 min
.

IGRZYSKA DZIECI – CHŁOPCY (styl grzbietowy):
1. Kacper Kublicki (ZS Prudnik) – 1:04,41 min.
2. Bartłomiej Wiliński (Szybowice) – 1:22,25 min.

IGRZYSKA DZIECI – CHŁOPCY (styl motylkowy):
1. Szymon Sadło (Moszczanka) – 40,13 sek.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – DZIEWCZĘTA (styl dowolny):
1. Kinga Dziudzik (Rudziczka) – 52,55 sek.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – DZIEWCZĘTA (styl klasyczny):
1. Kinga Dziudzik (Rudziczka) – 1:12,50 min.

 

Pływanie_Igrzyska_SZS_fot_01_www.jpeg Pływanie_Igrzyska_SZS_fot_02_www.jpeg Pływanie_Igrzyska_SZS_fot_03_www.jpeg Pływanie_Igrzyska_SZS_fot_04_www.jpeg

 

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie