31.08
2018

Kontakt

Adres:

Agencja Sportu i Promocji w Prudniku
ul. Rynek 1, 48-200 Prudnik

Telefony:

Biuro ul. Rynek 1: +48 77 437 66 55

Kompleks Sportowy "SÓJKA": +48 690 165 686


Fax: +48 77 438 73 03
Serwis internetowy: www.asipprudnik.pl
E-mail: asip@asipprudnik.pl

NIP: 755-19-11-362
Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy w Prudniku 15 8905 0000 2001 0022 8185 0001


Pracownicy:

Małgorzata Halek-Malinowska
Dyrektor ASiP
malgorzata.halek-malinowska@asipprudnik.pl


Dział Administracji i Kadr:

Justyna Ślanda
Kierownik ds. administracji i kadr
j.slanda@asipprudnik.pl

Elżbieta Siembida 
Podinspektor ds. organizacyjnych
e.siembida@asipprudnik.pl

Ryszard Stachura 
Specjalisata ds. organizacyjnych i bhp
r.stachura@asipprudnik.pl


Dział Księgowości:

Magdalena Talaga 
Główna księgowa 
m.talaga@asipprudnik.pl

Jolanta Husak  
Starsza księgowa 
j.husak@asipprudnik.pl

Aneta Ostafin  
Starsza księgowa 
a.ostafin@asipprudnik.pl


Dział Promocji:

Ewelina Gromek  
Kierownik ds. promocji 
e.gromek@asipprudnik.pl

Wojciech Góra  
Inspektor ds. promocji 
w.gora@asipprudnik.pl

Krzysztof Grzybowski
Inspektor Ochrony Danych
ido@osirprudnik.pl

 

Bezpośrednie numery telefonów obiektów sportowych:

Basen kryty "SÓJKA" przy ul. Podgórnej 7, tel. +48 690 165 686

Stadion sportowy przy ul. Kolejowej 7, tel. 77 4361936

Kąpielisko miejskie przy ul. Zwycięstwa, tel. 774364398 (czynny w sezonie letnim)

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie