22.11
2018

Dziewczęta z "Jedynki" bezkonkurencyjne w Półfinale Wojewódzkim !!!

20 listopada w hali sportowej OSiR w Prudniku dobył się PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI w halowej piłce nożnej dziewcząt roczniki 2005 – 2003,            w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowany przez SZS Opolskie. W  półfinale spotkały się zespoły z Głuchołaz, Izbicka, Gorzowa Śląskiego i Prudnika. Stawką był awans do FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO !!!

   Zawodniczki z ZSP nr 1 z Prudnika prowadzone przez Piotr Rzehaka nie pozostawiły żadnych złudzeń przyjezdnym drużynom komu należy się miejsce w finale. W kolejnym turnieju odniosły komplet zwycięstw i nie straciły żadnej bramki !!!      W pierwszym meczu dziewczęta z Prudnika spotkały się z drużyną z Izbicka. Po bardzo dobrym meczu wygrały 3-0! Bramki zdobyły Wiktoria Wilim - 2 i Maja Rut - 1. W drugim  spotkaniu wysoko pokonały Gorzów Śląski 5-0! Na listę strzelców wpisały się: Ola Sobkowicz i Wiktoria Wilim po 2 bramki oraz Milena Smoleń 1 bramka. W ostatnim meczu prudniczanki postawiły kropkę nad "i", wygrały z Głuchołazami 2-0, po bramkach Oli Sobkowicz i Mai Rut. Dzięki zwycięstwu w tym turnieju dziewczyny z "Jedynki" zapewniły sobie awans do najlepszej czwórki województwa opolskiego !!! GRATULACJE!!!

wyniki-1.jpeg

222.jpeg

KONCZALLA Oliwia,– WILIM Wiktoria, SOBKOWICZ Ola, RUT Maja, KURPIEL Wiktoria, SMOLEŃ Milena, ADAMCZUK Maja, MICHALSKA Julia, PILARSKA Laura, TWARDOWSKA Weronika, trener: Piotr Rzehak

9.jpeg

10.jpeg

11.jpeg

12.jpeg

17.jpeg

22.jpeg

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie