31.12
2020

FERIE 2021

4 stycznia 2021 rozpoczynają się ferie zimowe. Niestety epidemia po raz kolejny krzyżuje nam szyki i nie możemy organizować czasu tak, jak w tamtym roku. Ale nic straconego! Mamy dla Was sporo propozycji na spędzenie tego czasu aktywnie.

Wystarczy o określonych godzinach wejść na  facebook Agencji Sportu i Promocji.

plakat główny.png

WIRTUALNY BIEG DZIECIAKA - trwa od 4 do 17 stycznia. Każdy uczestnik sam wyznacza sobie trasę o minimalnym dystansie 2 km, nie zakłada się pomiaru ani limitu czasu, każdy dokonuje pomiaru indywidualnie przy pomocy aplikacji mobilnej. Po zakończeniu wysyłamy zrzut ekranu na adres asip@asipprudnik.pl 

PDFregulamin wirtualny bieg dzieciaka.pdf (258,26KB)

DOCkarta zgłoszeniowa bieg dzieciaka.doc (45,50KB)

DOCzgoda bieg dzieciaka.doc (47,00KB)

Wirtualny Bieg Dzieciaka (2).jpeg

Konkurs plastyczny "SPORT W WYOBRAŹNI DZIECKA" - trwa od 4 do 17 stycznia. Technika wykonania jest dowolna, wystarczy wysłać zdjęcie pracy na adres asip@asipprudnik.pl, wrzucić pod postem o konkursie na fb ASiP oraz dostarczyć papierową wersję do siedziby ASiP ul. Rynek 1 (Ratusz)

PDFregulamin konkurs plastyczny.pdf (236,25KB)

DOCkarta zgłoszeniowa dziecka konkurs plastyczny.doc (47,00KB)

konkurs plastyczny(3).png

QUIZ wiedzy o sporcie/prudniku - trwa od 4 do 17 stycznia. Codziennie popołudniu na fb ASIP będzie zadane jedno pytanie o sporcie oraz jedno o Prudniku, trzy pierwsze osoby, które poprawnie odpowiedzą otrzymują punkty, po zakończeniu ferii zsumujemy liczbę punktów. Pierwsze trzy osoby wygrywają nagrody !

Instrukcja Quizu o Sporcie_Prudniku (2).jpeg

Zimowe wędrówki z aplikacją - trwa od 4 do 17 stycznia polega na przejściu 17,5 km pętli niebieskiego szlaku. Trasa pozwala poznać większość atrakcji i ciekawostek krajoznawczych Lasu Prudnickiego. Aby wziąć udział w „wędrówce z aplikacją” należy:

1. Zainstalować na smartfona darmową aplikację mobilną Gminy Prudnik dostępną w sklepie GOOGLE PLAY https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.amistad.treespot.prudnik&hl=pl lub APP STORE https://apps.apple.com/ag/app/prudnik/id1529581824

2.  Po zainstalowaniu aplikacji, należy wejść z menu głównego na moduł: Trasy – następnie – Szlaki Piesze – wybrać „Szlak Historyczny Lasów Królewskiego Miasta Prudnika”.

3. Włączyć w aplikacji nawigację, która będzie prowadzić Uczestnika wybraną trasą.

4. Dla udokumentowania przejścia „Szlaku Historycznego Lasów Królewskiego Miasta Prudnika”, oznakowanego w terenie kolorem niebieskim, należy zrobić zdjęcia selfie w następujących lokalizacjach:

- park miejski w Prudniku,

- park przy św. Źródle,

- Kapliczna Góra,

- Kobylica,

- kamień graniczny Prudnika,

- sanktuarium św. Józefa,

- willa Fipperów.

Wszystkie powyższe lokalizacje zawarte są w aplikacji mobilnej w module: Miejsca – Atrakcje.

PDFRegulamin Wędrówki z aplikacją.pdf (670,28KB)

Wędrówka z aplikacją.jpeg

Ferie Zimowe z szachami online - 7,14,17.01.2021 r. - obowiązuje zalogowanie się do klubu „Ferie Zimowe z szachami online 2021”
https://www.chess.com/club/ferie-zimowe-z-szachami-online-2021, w którym zostaną rozegrane turnieje. Po uruchomieniu powyższego linku należy się zarejestrować w klubie poprzez „kliknięcie przycisku dołącz”. Następnie należy zapisywać się do kolejnych turniejów cyklu klikając w link turniejowy.
link pierwszego turnieju: https://www.chess.com/live#t=1947641
Zapisywanie się do turniejów – rejestracja możliwa na 60 minut przed rozpoczęciem zawodów.

PDFregulamin ferie zimowe z szachami.pdf (225,54KB)

Ferie zimowe z szachami online.jpeg

Drugi tydzień ferii !

plakat główny 2.png

 

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie