08.10
2021

Sobota z tenisem - relacje z turniejów

W sobotę 4 września 2021 r. Agencja Sportu i Promocji w Prudniku zorganizowała dwa turnieje tenisowe.

Na Kortach Tenisowych w prudnickim Parku Miejskim odbył się Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego dla amatorów.
W zawodach wzięło udział 8 par deblowych (zgodnie z aktualnie obowiązującymi wytycznymi, zawartymi w rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii COVID-19). Zawodnicy pochodzili z terenu Gminy Prudnik oraz z Głogówka.
Mecze rozegrano systemem "każdy z każdym", do dwóch wygranych setów. Zawody przebiegły przy dobrej pogodzie, w sportowej atmosferze. Wszyscy uczestnicy otrzymali gadżety promocyjne Gminy Prudnik, a najlepszych dodatkowo nagrodzono pamiątkowymi pucharami i dyplomami.

zdjęcia - korty tenisowe:
fot_01_www.jpegfot_02_www.jpeg

Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego
Również 4 września br., w hali Kompleksu Sportowego Sójka (ul. Podgórna 7) zawodnicy zrzeszeni w klubach z Polski i Czech rywalizowali w Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego. Równolegle zawodnicy-amatorzy mieli możliwość rozgrywania spotkań we własnym gronie.
W Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego wzięło udział 20 zawodników, zrzeszonych w klubach z Polski i Czech. Zawody odbywały się z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa związanych z wystąpieniem stanu epidemii COVID-19. Zawodnicy otrzymali gadżety promocyjne, a dla najlepszych przygotowano puchary i medale. Dodatkowo, w ramach projektu uczestnicy zawodów mieli zapewniony catering i transport.
Wydarzenie odbyło się w ramach realizacji projektu pn. "Sportowe Pogranicze", realizowanego przez ASIP za pośrednictwem Euroregion Pradziad, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa "Przekraczamy granice".

zdjęcia - kompleks sportowy:
tenis turniej fot 01 www.jpegtenis turniej fot 02 www.jpegtenis turniej fot 03 www.jpegtenis turniej fot 04 www.jpegtenis turniej fot 05 www.jpegtenis turniej fot 06 www.jpegtenis turniej fot 07 www.jpeg

 

 

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie