20.10
2021

Kolejna odsłona Maratonu Fitness

Kilkadziesiąt uczestniczek wzięło udział w jesiennej edycji Maratonu Fitness, który w sobotę 16 października br. odbył się w hali Kompleksu Sportowego Sójka.

Maraton Fitness to wydarzenie z kilkuletnią tradycją, które na stałe wpisało się do kalendarza imprez sportowych organizowanych przez Agencję Sportu i Promocji w Prudniku. Ma on na celu popularyzację aktywnego trybu życia i podnoszenie sprawności fizycznej mieszkańców (szczególnie podczas pandemii Covid-19). Pierwszy tegoroczny maraton odbył się w czerwcu i również cieszył się sporym zainteresowaniem.

Uczestnicy październikowego maratonu mieli okazję do udziału w bloku zajęć, prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów:
- Tabata Power (Małgorzata Kublicka)
- Aero Kick-Box (Sandra Kostrowicka)
- Trening interwałowy (Ivona Orságová)
- Joga (Ewelina Fundeła)

Udział w Maratonie Fitness był bezpłatny, ćwiczący mieli ponadto zapewnioną wodę i poczęstunek, a także otrzymali drobne upominki.

Wydarzenie zorganizowano w ramach realizowanego przez Agencję Sportu i Promocji w Prudniku projektu pn. "Sportowe Pogranicze". Jest on współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa "Przekraczamy granice", w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Pradziad.

Sportowe Pogranicze - logotypy 1024.jpeg

Zdjęcia z wydarzenia:

maraton-fit 01 www (cover).jpegmaraton-fit 02 www.jpegmaraton-fit 03 www.jpegmaraton-fit 04 www.jpegmaraton-fit 05 www.jpegmaraton-fit 06 www.jpegmaraton-fit 07 www.jpegmaraton-fit 08 www.jpeg

Pełna galeria zdjęć jest dostępna na naszym profilu w serwisie Facebook:

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie