09.11
2021

Zaproszenie: Wirtualny polsko-czeski Bieg Niepodległości

Zapraszamy do wzięcia udziału w „Wirtualnym polsko-czeskim Biegu Niepodległości”.

Głównym celem tej inicjatywy jest sportowe uczczenie 103. rocznicy odzyskania przez Polskę oraz Republikę Czeską niepodległości. Ze względu na sytuację pandemiczną nie możemy spotkać się tłumnie na starcie, ale każdy z nas może zamanifestować swój patriotyzm poprzez udział w biegu wirtualnym.

✅ W imprezie mogą wziąć udział wszyscy, którzy wypełnią i dostarczą kartę zgłoszeniową. Zgłoszenia udziału w biegu należy dokonać poprzez:
- wypełnienie i dostarczenie karty zgłoszeniowej do biura zawodów (Agencja Sportu i Promocji w Prudniku, ul. Rynek 1, 48-200 Prudnik),
- wysyłanie jej skanu na adres e-mail: asip@asipprudnik.pl lub poprzez wiadomość prywatną na profilu facebook ASiP Prudnik.
✅ Bieg ma charakter wirtualny, może przybrać formę biegu przełajowego. Każdy uczestnik sam wyznacza sobie trasę o wybranym dystansie: 600 m, 1918 m lub 11 km.
✅ Nie zakłada się limitu czasu. Każdy dokonuje pomiaru czasu indywidualnie, przy pomocy aplikacji mobilnej. 
✅ Po zakończeniu biegu uczestnik przesyła: zrzut ekranu z aplikacji, który pokazuje ilość pokonanych kilometrów i czas, oraz własne zdjęcie podczas biegu - na adres mailowy: asip@asipprudnik.pl (w tytule wpisując "Wirtualny polsko-czeski Bieg Niepodległości") lub poprzez wiadomość prywatną na profilu facebook ASiP.
✅ Zawodnicy zobowiązani są do przestrzegania przepisów ruchu drogowego.
✅ Zawodnik może odbyć bieg w terminie od 11 do 21 listopada 2021 r. Wyniki i zdjęcia należy przesłać najpóźniej do 22 listopada br.

Więcej szczegółów w Regulaminie.
PDFRegulamin - wirtualny polsko-czeski Bieg Niepodległości.pdf (116,60KB)
DOCKarta zgłoszeniowa - Wirtualny polsko-czeski Bieg Niepodległości.doc (96,00KB)
DOCZgoda na udział dziecka-wirtualny-polsko-czeski-bieg-niepodleglosci.doc (96,50KB)

„Wirtualny polsko-czeski Bieg Niepodległości” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa „Przekraczamy granice” – w ramach projektu „Sportowe pogranicze”.

Wirtualny polsko-czeski Bieg Niepodleglości - plakat.jpeg

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie