03.12
2021

Samorządowcy z Głogówka najlepsi pod siatką

Drużyna Gminy Głogówek zwyciężyła w Polsko-Czeskim Turnieju Piłki Siatkowej.

Turniej - przeznaczony dla funkcjonariuszy służb mundurowych, pracowników samorządowych oraz pracowników jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego - odbył się 3 grudnia 2021 r., w hali sportowej ASiP przy ul. Łuczniczej 1.
Wzięło w nim udział 6 drużyn: Komenda Powiatowa Policji w Prudniku, Stowarzyszenie IPA Region Kędzierzyn-Koźle, Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku, Urząd Miejski w Bruntálu, Gmina Głogówek, Gmina Prudnik.

otwarcie_turnieju_fot_01.jpegotwarcie_turnieju_fot_02.jpegotwarcie_turnieju_fot_03.jpegotwarcie_turnieju_fot_04.jpegotwarcie_turnieju_fot_05.jpeg

Zespoły podzielone zostały na dwie grupy, w których mecze rozegrano systemem "każdy z każdym".
Grupa I: KPP Prudnik, IPA Kędzierzyn-Koźle, Urząd Miejski w Bruntálu.
Grupa II: KPP Kluczbork, Gmina Głogówek, Gmina Prudnik.

Końcowa kolejność w grupie I:
1. IPA Region Kędzierzyn-Koźle
2. KPP Prudnik
3. Urząd Miejski w Bruntálu

Końcowa kolejność w grupie II:
1. Gmina Głogówek
2. Gmina Prudnik
3. KPP Kluczbork

Zwycięzcy grup zmierzyli się w meczu finałowym turnieju. Gmina Głogówek pewnie pokonała w nim zespół IPA Kędzierzyn-Koźle, 2:0 w setach. Zespoły z drugich miejsc w grupach rozegrały spotkanie o trzecie miejsce w rozgrywkach. Po dwóch setach w meczu pomiędzy Gminą Prudnik a KPP Prudnik był remis 1:1. O wygranej zdecydował tie break, w którym lepsza okazała się drużyna Gminy Prudnik.

turniej_mecze_fot_01.jpegturniej_mecze_fot_02.jpegturniej_mecze_fot_03.jpegturniej_mecze_fot_04.jpegturniej_mecze_fot_05.jpegturniej_mecze_fot_06.jpegturniej_mecze_fot_07.jpegturniej_mecze_fot_08.jpegturniej_mecze_fot_09.jpegturniej_mecze_fot_10.jpeg

Końcowa kolejność Polsko-Czeskiego Turnieju Piłki Siatkowej:
1. Gmina Głogówek
2. IPA Region Kędzierzyn-Koźle
3. Gmina Prudnik
4. Komenda Powiatowa Policji w Prudniku
5. Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku
6. Urząd Miejski w Bruntálu.

Nagrody i wyróżnienia funkcjonariuszom służb mundurowych, pracownikom samorządowym oraz pracownikom jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego wręczali: Dyrektor Agencji Sportu i Promocji w Prudniku - Małgorzata Halek, Komendant Powiatowy Policji w Prudniku - mł. insp. Krzysztof Urban, Przewodniczący IPA Region Prudnik - Mateusz Małek, a także znany kucharz i autor telewizyjnych programów o tematyce kulinarnej - Karol Okrasa.

turniej_dekoracja_fot_01.jpegturniej_dekoracja_fot_02.jpegturniej_dekoracja_fot_03.jpegturniej_dekoracja_fot_04.jpegturniej_dekoracja_fot_05.jpegturniej_dekoracja_fot_06.jpegturniej_dekoracja_fot_07.jpegturniej_dekoracja_fot_08.jpegturniej_dekoracja_fot_09.jpegturniej_dekoracja_fot_10.jpeg

Pełna galeria zdjęć z turnieju dostępna jest na facebooku ASIP:

Turniej zorganizowała Agencja Sportu i Promocji w Prudniku, we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Prudniku oraz Stowarzyszeniem IPA - Region Prudnik.

Zawody odbywały się w ramach realizacji projektu „Sportowe pogranicze”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa „Przekraczamy granice”, za pośrednictwem Euroregionu Pradziad.

logotypy 1024.jpeg

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie