31.08
2018

Pracownicy

Pracownicy:

Małgorzata Halek
Dyrektor ASiP
malgorzata.halek@asipprudnik.pl

Krzysztof Pieczara                                                                                                                                                                                                        Zastępca dyrektora ds. sportu                                                                                                                                                                                    k.pieczara@asipprudnik.pl 


Dział Administracji i Kadr:

Justyna Galik
Kierownik ds. administracji i kadr
j.galik@asipprudnik.pl

Elżbieta Siembida 
Inspektor ds. organizacyjnych
e.siembida@asipprudnik.pl

Ryszard Stachura 
Specjalista ds. organizacyjnych i bhp
r.stachura@asipprudnik.pl


Dział Księgowości:

Magdalena Talaga 
Główna księgowa 
m.talaga@asipprudnik.pl

Elżbieta Lewandowska  
Starsza księgowa 
e.lewandowska@asipprudnik.pl

Aneta Ostafin  
Starsza księgowa 
a.ostafin@asipprudnik.pl


Dział Promocji:

Ewelina Rusnak  
Kierownik ds. promocji 
e.rusnak@asipprudnik.pl

Barbara Ptak                                                                                                                                                                                                                  Inspektor                                                                                                                                                                                                                  b.ptak@asipprudnik.pl

Wioleta Kosek
Inspektor ds. promocji
w.kosek@asipprudnik.pl

Wojciech Góra  
Inspektor ds. promocji 
w.gora@asipprudnik.pl


Dział Sportu i rekreacji 

Łukasz Scholz                                                                                                                                                                                                                Kierownik ds. sportu i rekreacji                                                                                                                                                                                      l.scholz@asipprudnik.pl

Maja Grzesło                                                                                                                                                                                                   
Instruktor rekreacji ruchowej - trener środowiskowy                                                                                                                                                      m.grzeslo@asipprudnik.pl

Iwona Hajdas
Pomoc administracyjna
i.hajdas@asipprudnik.pl


Dział techniczny zespołu obiektów

Grzegorz Rektor                                                                                                                                                                                                          Kierownik - gospodarz obiektów sportowo-rekreacyjnych                                                                                                                                            g.rektor@asipprunik.pl 

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie