28.10
2022

LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO

Rusza nabór na  zajęcia z lekkoatletyki dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.

Dzięki współpracy Opolskiego Związku Lekkiej Atletyki z gminą Prudnik i Agencją Sportu i Promocji w Prudniku, już 8 listopada odbędą się pierwsze zajęcia z lekkoatletyki dla uczniów klas starszych wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Prudnik. Wszystkie zajęcia są bezpłatne, a w miesiącu listopadzie będą miały charakter naborowy i jak się dobrze domyślacie, aktywny, więc bez stroju sportowego się nie obędzie.

Zapraszamy Wszystkich tych, którzy chcą uprawiać sport, tych którzy się zastanawiają i tych którzy nie odnaleźli jeszcze sposobu na aktywny wypoczynek po szkole. Lekkoatletyka jest tak obszerną dyscypliną, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

W miniony weekend trener prowadzący zajęcia Pan Stefan Osiewacz miał okazję spotkać się z Mistrzem Olimpijskim z Tokio w chodzie sportowym na dystansie 50km Dawidem Tomalą i z swoim byłym zawodnikiem, a obecnie nauczycielem wychowania fizycznego i trenerem lekkoatletyki Patrykiem Komarem. Nie omieszkał chwilę z nimi porozmawiać, o czym więcej w filmie promocyjnym.

https://www.facebook.com/asipprudnik/videos/5351894161577850

Zajęcia będę wspomagane przez nauczyciela PSP nr 3 w Prudniku Panią Monikę Trentkiewicz.

Wszystkich serdecznie zapraszamy

DOCXZgoda na udział dziecka w zajęciach lekkoatletycznych1.docx (14,06KB)

LDK Prudnik IV-VIII-1.jpeg

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie