15.11
2022

V PRUDNICKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY (2022)

W ramach realizowanego przez Agencję Sportu i Promocji w Prudniku projektu pn. „Świąteczny blask”, w grudniu 2022 r. planowana jest organizacja Jarmarku Bożonarodzeniowego.

hug Zdjęcie w tle dla Facebooka 1.png

Trzydniowe wydarzenie, które odbędzie się na prudnickim rynku, wypełnią m.in.: występy artystyczne, warsztaty tematyczne, konkursy na najlepszy produkt świąteczny i najlepszą potrawę świąteczną oraz prezentacja ozdób i potraw świątecznych. W trakcie odbędzie się również oficjalne rozświetlenie choinki.
Na potrzeby jarmarku przy prudnickim ratuszu stanie namiot wystawowy, a w nim scena i drewniane stragany dla wystawców. Na zewnątrz namiotu zostanie stworzona strefa gastronomiczna, wraz z miejscem na ognisko.
Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa fotograficzna, ukazująca tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe na pograniczu polsko-czeskim.
Planowana jest ponadto organizacja wyjazdów: mieszkańców Gminy Prudnik na świąteczny jarmark do Krnova, a także mieszkańców Krnova na Jarmark Bożonarodzeniowy w Prudniku.

Regulamin Jarmarku Bożonarodzeniowego Prudnik 02-04.12.2022 r. oraz Regulaminu konkursów organizowanych w trakcie Jarmarku Bożonarodzeniowego:

PDFzarzadzenie-nr-292.pdf (956,35KB)

PDFzarządzenie_zmieniające.pdf (1,25MB)

plakat-b2-polski-v4-1.png

Projekt „Świąteczny blask” jest realizowany za pośrednictwem Funduszu Mikroprojektów w Euroregionie Pradziad i współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa „Przekraczamy granice”.

logotypy UE EFRR EP.jpeg

 

 

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie