12.06
2023

Święto Województwa Opolskiego w Mosznej – Agencja Sportu i Promocji w Prudniku niezmiennie promowała Gminę Prudnik

W miniony weekend mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć w Święcie Województwa Opolskiego, które odbyło się w malowniczej miejscowości Mosznej. Nasza Agencja Sportu i Promocji reprezentowała dumnie Gminę Prudnik, prezentując wszystkim gościom nasze piękno, atrakcje oraz możliwości rozwoju turystycznego.

To niesamowite wydarzenie, zorganizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, przyciągnęło tłumy zarówno mieszkańców naszego województwa, jak i turystów z innych regionów Polski. Stoisko naszej agencji było jednym z bardziej obleganych miejsc na terenie imprezy, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu naszą lokalną ofertą.

Wielu wystawców, reprezentujących różne dziedziny życia gospodarczego i kulturalnego, zapełniło przestrzeń imprezy. Mieliśmy okazję zapoznać się z nowymi produktami, usługami oraz lokalnymi inicjatywami. Z pewnością można było znaleźć coś dla siebie, niezależnie od zainteresowań czy wieku. Wystawcy starali się zaskakiwać gości różnorodnymi konkursami, prezentacjami oraz możliwościami interakcji.

Szczególną uwagę przyciągały atrakcje dla dzieci. Maluchy mogły korzystać z dmuchanych zamków, zjeżdżalni, animacji oraz warsztatów kreatywnych. Bez wątpienia były one największym powodem uśmiechu na twarzach najmłodszych uczestników imprezy. 

Nie zabrakło również wspaniałych koncertów, które rozbudziły atmosferę święta. Na scenie wystąpili lokalni artyści, zespoły muzyczne oraz gwiazdy estrady z terenu województwa opolskiego. Była to prawdziwa uczta dla wszystkich miłośników dobrej muzyki. 

Strefa gastronomiczna to raj dla podniebienia. Mnóstwo stoisk oferujących regionalne specjały kulinarnie przeniosło nas w podróż po smakach naszego województwa. Każdy mógł skosztować pysznych, lokalnych potraw.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się również zwiedzanie zamku w Mosznej. Zamek, będący jednym z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych obiektów w regionie, przyciągał turystów zainteresowanych historią i architekturą. Wszystko to sprawiło, że wydarzenie organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego było niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.

 

 


 

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie