02.08
2023

Kolorowanki z motywem Prudnika

Drogie dzieci i dorośli,

Dzisiaj, 2 sierpnia, obchodzimy międzynarodowe Święto Kolorowanek! To wyjątkowa okazja, która pozwala nam na chwilę oderwać się od codziennego zgiełku i poświęcenie czasu na artystyczną przygodę. W związku z tym, chcielibyśmy uczcić ten dzień, oferując Wam coś wyjątkowego. Mamy zaszczyt przedstawić Wam naszą małą kolekcję kolorowanek z motywem Prudnika!

Zainspirowani pięknem naszego miasta, przygotowaliśmy dla Was zestaw kolorowanek, które pozwolą Wam zgłębić jego klimat i odkryć jego magię. Nasze kolorowanki przedstawiają różnorodne motywy związane z Prudnikiem. Każda z nich posiada unikalne detale, które czekają na Wasze artystyczne ręce, aby nadać im barwy i życie.

PDFkościół_bonifratrów.pdf (664,22KB)
PDFratusz.pdf (1,53MB)
PDFmuzeum_ziemi_prudnickiej.pdf (486,45KB)
PDFaltanka_w_parku.pdf (867,00KB)
PDFbaszta.pdf (590,25KB)
 

Dlaczego warto kolorować?

Kolorowanie to nie tylko przyjemność, ale również świetny sposób na relaks i odstresowanie. Pozwala na oderwanie się od codziennych trosk i wciągnięcie w proces twórczy. Niezależnie od wieku, kolorowanie wspomaga rozwój zdolności manualnych oraz wyobraźni, a także stymuluje naszą kreatywność. To doskonała forma terapii sztuki, która pozwala nam wyrazić emocje, ukoić umysł i cieszyć się chwilą obecności.

Jak skorzystać z naszych kolorowanek?

Nasze kolorowanki są dostępne w formacie PDF, dzięki czemu możecie je wygodnie pobrać na swoje urządzenia. Wystarczy wydrukować je na papierze, a następnie użyć kredek, mazaków lub innych materiałów do kolorowania, które macie pod ręką. Możecie też wybierać różne kombinacje kolorów, aby dodać swojego indywidualnego charakteru każdemu obrazkowi.

Dzielcie się z nami Waszymi dziełami!

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych artystycznych dokonań! Dlatego zachęcamy Was do podzielenia się Waszymi kolorowanymi arcydziełami na mediach społecznościowych z hasztagiem #Prudnik_Koloruje. Będzie to wspaniała okazja, aby pokazać światu piękno Prudnika, widziane oczami naszych utalentowanych kolorowankowiczów.

Pamiętajcie, że sztuka jest wszędzie, wystarczy tylko spojrzeć wokół siebie i odkryć jej piękno. Dlatego zachęcamy Was do podziwiania miasta Prudnik z nową perspektywą i zainspirowania się jego magicznymi miejscami.

Szczęśliwego Dnia Kolorowanek!

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie