30.01
2024

Podsumowanie Ferii w Gminie Prudnik 2024

Ferie w Gminie Prudnik były pełne różnorodnych zajęć i atrakcji dla dzieci. Odbyły się liczne wydarzenia sportowe i rekreacyjne, które przyciągnęły rekordową liczbę uczestników, bo blisko 400 dzieci (małe wydarzenia).

Odbyły się zajęcia tenisa stołowego, tor przeszkód dla najmłodszych, gry i zabawy dla starszych, warsztaty łucznice, tor rolkowy, trening piłkarski,  zajęcia lekkoatletyczne, curling, otwarty turniej Koszykarskich Trójek oraz turniej szachowy.

Oprócz różnorodnych zajęć dla dzieci zorganizowaliśmy kilka ciekawych eventów, takich jak:

Papierzaki-  Kultowe Mistrzostwa Modeli Latających z Papieru. Prudnik, na jeden dzień, stał się stolicą papierowych samolotów!

5. Prudnicki Bieg "Policz się z cukrzycą". Było to wyjątkowe wydarzenie, mające na celu promowanie zdrowego stylu życia i walkę z cukrzycą.

Festiwal Dmuchańców - całe rodziny tłumnie nawiedziły halę „Obuwnik”. Dzieci mogły skakać na 10 przygotowanych atrakcjach przez 5 godzin.

Łącznie we wszystkich wydarzeniach feryjnych (tych małych i dużych), basenem krytym za „2 złote”, wodnym torem przeszkód uczestniczyło prawie 2200 uczestników!

Podsumowując, sportowe ferie w Gminie Prudnik były bardzo udane. Duża liczba zajęć i imprez sportowych pozwoliła na aktywne spędzenie wolnego czasu oraz rozwijanie umiejętności sportowych. Bardzo nas to cieszy.

 

 

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie