12.03
2024

Podsumowanie Maratonu Fitness 2024

W sobotę na Kompleksie Sportowym "Sójka" odbył się Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet! Wypełniliście salę po brzegi, bo było Was blisko 70 osób ćwiczących. Każdy mógł dołączyć w dowolnym momencie, bądź uczestniczyć we wszystkich zajęciach fitness. Były to programy treningowe od powoli rozgrzewających mięśnie tj. ,Total Body Conditioning, po wytrzymałościową TABATę, Full Body Workout i na samym końcu dla rozluźnienia - Stretching. Nasze instruktorki zadbały o to, by każda uczestniczka czuła się dobrze i w pełni zaangażowana.

Po intensywnych treningach dietetyczka Agnieszka Chudy z Dobrej Diety zadbała o zdrowe przekąski, które przygotowała specjalnie na tę okazję. Można było przez cały czas trwania Maratonu zasięgnąć bezpłatnej porady dietetycznej oraz dokonać pomiaru składu ciała. 

A to nie wszystko! Na koniec każda kobieta została obdarowana kwiatkiem w podzięce za codzienny wysiłek.

Dziękujemy wszystkim, którzy z nami trenowali i zadbali o swoje zdrowie i kondycję. Takie wydarzenia są dla naszej społeczności niezwykle ważne, a dzięki wspaniałym uczestniczkom zawsze są pełne pozytywnej energii i motywacji.

Do zobaczenia na kolejnym Maratonie Fitness!

 

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie