24.04
2024

Piknik Rodzinny Europejskie Opolskie 20 lat członkostwa w UE

Marszałek województwa opolskiego Andrzej Buła, Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Prudnik oraz Prudnicki Ośrodek Kultury zapraszają na Piknik Rodzinny „Europejskie Opolskie – 20 lat członkostwa w Unii Europejskiej”.
1 MAJA (ŚRODA) – OGRÓD PRUDNICKIEGO OŚRODKA KULTURY
PROGRAM:
14:00 koncert Dziecięcego Studia Piosenki i prezentacje zespołów tanecznych POK
15:30 koncert Wiktorii Wójtowicz i Młodzieżowego Studia Piosenki POK
16:00 koncert wokalistów i instrumentalistów I LO w Prudniku
17:00 koncert Beaty Brodzińskiej i Teodora Górskiego
18:00 koncert zespołu Voila z Czech
19:00 koncert zespołu Chilla Quartet


Podczas imprezy dostępne będą dmuchańce, stosika z malowaniem twarzy, watą cukrową, popcornem, animacje, konkursy sprawnościowe i konkurs plastyczny.
W realizację wydarzenia włączyły się: Agencja Sportu i Promocji w Prudniku, Komenda Powiatowa Policji w Prudniku, Muzeum Ziemi Prudnickiej, Starostwo Powiatowe w Prudniku, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Prudniku, Powiatowy Urząd Pracy, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku, Euroregion Pradziad oraz Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Opolu.
Zadanie realizowane ze środków Samorządu Województwa Opolskiego.

Piknik Rodzinny Europejskie Opolskie.jpeg

Podczas pikniku czeka na Was prawdziwa przygoda w świecie questów! Wystarczy pobrać aplikację Prudnik i wybrać jedną z dostępnych gier, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Czekają na Was ukryte skarby do odkrycia, łamigłówki do rozwiązania oraz kreatywne zadania do wykonania. 

Dostępne questy:
- Opowieści Wiewióry o zabytkach Prudnika
- Wawrzek na tropie tkackich tradycji Prudnika

Rozwiąż zagadki, pokonaj wyzwania i zdobądź fantastyczne nagrody. Pobierz aplikację Prudnik już teraz i przyłącz się do zabawy!

 

questy na 1 maja.png

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie